Doprava a platba

Způsob platby

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb:

 • Dobírka
  platba při doručení zboží kurýrní službou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.
 • Převod
  zákazník bude kontaktován a informován o stavu objednávky, poté provede platbu na účet provozovatele internetového obchodu Lillian Vassago s.r.o., variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.
 • Hotovost
  platba při osobním převzetí zboží v kamenném obchodě - Prešovská 6, Plzeň. Provozní doba: Po-Pá od 9:00 do 18:00, So od 9:00 do 12:00.

Dodání zboží

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 3-4 pracovních dnů. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Provozovatel se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky případně formou e-mailu

Způsob doručení

Zákazník má možnost zvolit si doručení:

 • prostřednictvím kurýrní služby Česká pošta
 • osobní odběr Lillian Vassago s.r.o., Prešovská 6, Plzeň.

V případě kurýrní služby bude zboží doručeno na fakturační, případně doručovací adresu, je-li tato zadána v objednávce, případně upřesněna zákazníkem před odesláním zboží (o odeslání zboží je zákazník informován formou emailu, kde bude uveden kontakt na přepravce. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby.


Košík  

0 (prázdný)

Akční nabídka

Hodnocení obchodů Internetové obchody Internetové obchody TOPlist Shoops online shop .: EM-LINKS :. Naakup.cz
optimalizace PageRank.cz